تبلیغات
دستبند طلا یک قطعه بی انتها از جواهرات که شما می توانید دوباره با انواع تجهیزات و به بسیاری از حوادث مختلف اجتماعی پوشیدن بیش است. شما همچنین می تواند آن را هر روز می پوشند. اما شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ دستبند طلا به نظر می رسد مانند یک تکه بسیار اساسی جواهرات را انتخاب کنید هنگام خرید یک، با این حال این روزها با تمام سبک های مختلف و طرح های موجود، انتخاب یک حق برای خودتان یا شخص دیگری می تواند به نظر می رسد روی حیله و تزویر و وقت گیر. با این حال، آن را واقعا فقط یک موضوع انتخاب خلوص طلا، سبک / طراحی و طلا رنگ است.Delicate Gold Bracelet / Dainty Chain Bracelet / Thin Gold Chain / Layering Bracelet / DEW DROPS Bracelet by Layered and Long:

خلوص یک دستبند طلا در قیراط یا K. هرچه مقدار در قیراط ارزش دستبند اندازه گیری، بالاتر است. تغییرات در قیراط طلا از 1 قیراط تا 24 قیراط است که در نظر گرفته طلای خالص وجود دارد. قیراط شایع ترین مورد استفاده برای طلا و جواهر طلا 9K، 10K، 14K، 18K و 24K. ما توصیه می کنم چسبیده به 9K-18K طلا برای دستبند خود را، به عنوان 24K می تواند یک کمی بیش از حد نرم و قابل انعطاف و اگر بیش از حد سخت ضربه آن را تغییر شکل و dints.

سبک های بی شماری و نوع طراحی برای انتخاب وجود دارد. انتخاب شما را واقعا باید منعکس سلیقه خود را، و در زمانی که شما خواهید بود با پوشیدن دستبند طلا خود را و چگونه اغلب شما خواهید بود با پوشیدن آن بستگی دارد. یکی دیگر از ویژگی به فکر کردن در مورد این است که آیا شما یک دستبند مرسوم، مد روز و یا یک دستبند با سبک کلاسیک را انتخاب کنید. سبک های با لینک های زنجیره ای منحصر به فرد و برخی که حلقههای متصل وجود دارد. آنها همچنین در طراحی های با سطوح تخت بزرگ که الگوهای روی آنها و یا سطوح براق که پتانسیل را دارند که منقوش است آمده است. طراحی دستبند طلا بسیار خوبی را به عنوان یک هدیه یک کاف آن را به عنوان به طور کلی متناسب با هر کسی و شما لازم نیست به دانستن اندازه مچ دست پوشنده لباس است.

وجود دارد روکش طلا، طلا توخالی و دستبند طلا جامد. آنهایی که جامد هستند سنگین تر از انواع دیگر، اما اکثر مردم به وزن اضافی و پس از مدتی کوتاه استفاده می شود آن را متوجه دیگر نیست. طلا بنگلس جامد برای افرادی که برنامه ریزی برای پوشیدن دستبند خود اغلب به عنوان آنها خیلی بیشتر مقاوم در برابر ساییدگی و پارگی از طلا توخالی و طلا اندود دستبند، طلا توخالی می توانید به راحتی کدو هستند زمانی که سخت ضربه و طلا اندود دستبند تمایل به لکه دار کاملا بزرگ هستند به سرعت.

هنگامی که آن را به انتخاب رنگ دستبند طلا شما می آید، خوبی شما را در خود شما هستید. این پایین می آید به سلیقه شخصی است. برخی از مردم عاشق طلای سفید و دیگران که آنها پیدا کردن افراد آن را با نقره استرلینگ اشتباه نیست. رنگ های مختلف از طلا را انتخاب کنید، از رایج ترین طلا بودن زرد، طلای سفید وجود دارد و طلا افزایش یافت. برخی جواهر فروشان نیز ارائه طلا رنگ سبز و طلایی سیاه و سفید - این رنگ ممکن است برای انواع بیشتر پرماجرا باشد.

انتخاب شما از دستبند طلا واقعا باید منعکس کننده شخصیت شما و یا شخصیت پوشنده لباس است. این نیز ایده خوبی است برای در مورد زمانی که دستبند است که به فکر می کنم پوشیده می شود، و اگر از آن خواهد شد اغلب فرسوده و سپس آن را می تواند ایده خوبی به را انتخاب کنید که از طلا جامد ساخته شده است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱ بعد از ظهر، ۱۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر