تبلیغات
این روزها به عنوان طراح مهمان ویژه در پیتی، تأثیرگذارترین ها در بازگشت روبرتو کاوالی به فلورانس بود. خوش شانس آبی اسمیت در نمایشگاه برای اولین بار در سنین بود! به علاوه یوهان هوبل، تیم کوک و جابریل کین روز لوئیس بودند!

صبر کن تیم کوک؟ مدیرعامل اپل ممکن است شخص تاثیرگذار در زندگی هر نوع تاثیرگذار باشد (با احترام به گوگل و اینستاگرام، من هم سخت افزار صحبت می کنم)، اما او اغلب (همیشه) نشان نداده است.

بر خلاف # influllers (Day-Lewis هنوز برچسب بر روی تنها یک بوت کراوچی Cavalli)، کوک بسیار پرواز پرچم برای خیاطی بود. کت و شلواری مناسب او دقیقا همانند یک آیفون جدید بود که به طور غیرمستقیم ساخته شده بود. اما Canali، Zegna یا شاید Brioni بود؟ من نمی توانستم بپرسم در یک لحظه کوتاه از زمان نمایش چهره، استاد قابل اعتماد از جهان ما قبول کرد که او به طور منظم به نشان می دهد به دلیل، "من اغلب در زمان مناسب در زمان مناسب نیست." او چند روز گذشته صرف در توسکانی، و صادقانه تصور می کرد که این لذت است - که کاملا آن است. ما فرصتی برای تایید تاریخ افتادن آیفون 9 نداشتیم، اما هی. میزبان کوک در نمایش خود نشان دهنده یک کودتای واقعی برای پل ساربری و روبرتو کاوالی است و عالی بود تا چنین تیتان فن آوری جدیدی را در لباس مردانه ببیند. این قطعا برای ارتقاء ردیف جلو ساخته شده است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۲ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر