تبلیغات
مراسم ازدواج در بریتانیا، فقط به عنوان در هر کشور، نمی خواهد بدون حق انتخاب گردنبند عروسی را برای شما مراسم ویژه کامل. بسیاری از انتخاب افسانه از گردنبند است که می تواند فقط لحن مناسب برای آن روز هیجان انگیز مجموعه وجود دارد.
Hey, I found this really awesome Etsy listing at https://www.etsy.com/listing/182581881/wedding-necklace-set-pearl-necklace:
برخی از گزینه های برای گردنبند عروسی

الماس، البته، همیشه دوست داشتنی. اگر شما می توانید آنها را تقبل کنند، آنها را خرید، به عنوان آنها خیلی ظریف هستند. از سوی دیگر، به نظر می رسد زیرکونیوم مکعب بسیار شبیه الماس خالص است که شما می توانید به تفاوت است. زیرکونیوم مکعب بسیار محبوب و بسیار ارزان است. همچنین، گردنبند-این نوع خفه طلا نقره و یا استرلینگ موارد بسیار مرسوم، مد روز و منحصر به فرد هستند و در حال رشد سریع در محبوبیت وجود دارد. طوق گردن کریستال ها به خوبی توسط بسیاری از زنان را دوست داشت و آمده را در یک آرایه که شامل سنگ تولد، کریستال آب، و مهره های ساخته شده از فیروزه ای.

چقدر مهم است عروسی شما گردنبند انتخاب؟

واقعیت این است که انتخاب خود را از گردنبند کاملا می تواند تغییر دهد لباس خود را نگاه کنید. طول گردنبند شما باید لباس عروسی خود را بالا ببرد. زنجیره ای با یک قاب آویز یا آویز یک انتخاب فوق العاده است. یا، چگونه در مورد یک گردنبند پرنعمت با سنگ های رنگی بزرگ و یا یک گردنبند به سبک ویکتوریا پر با جذابیت و لایههای عمیق عاطفی. این از اهمیت زیادی برخوردار است که شما سبک مناسب را با توجه به سلیقه فردی خود را انتخاب کنید.

برخی عوامل را در نظر بگیرید زمانی که برای انتخاب گردنبند عروسی شما

شما قطعا نیاز به در نظر گرفتن سن، چهره خود، و به طور طبیعی لباس خود را. آن را نمی خواهد بسیار درجه یک به یک عروس میانسال با جواهرات مجموعه ای است که یک نوجوان باید با پوشیدن. فقط به خاطر یک مجموعه جواهرات وزیورآلات عروسی مدرن و یا زیبا است این معنا نیست که به نظر می رسد خوب بر شما. شما نیاز به لباس رنگ مناسب برای مطابقت با رنگ خود را نیز. در حال حاضر، مطابق با لباس خود را بستگی به برش از خط گردن. گردنبند Y-drop می تواند بسیار زیبایی با افسار بالا، لباس شب، لباس شب بی تسمه، و یا حتی یک پنجم و گردن استفاده می شود. لباس شب با خط گردن مربع سنتی است و به نظر می رسد با یک گردنبند رشته یک یا دو. لباس شب حرکت شبیه چمچه زنی گردن می تواند توسط یک چند رشته یا یک گردنبند ساده افزایش یافته است. گردنبند است که دارای یک آرایش آویزان در پشت گردن ایده آل برای یک لباس باز عروسی است.

هر چه انتخاب لباس، گردنبند عروسی خود را به یک رول قابل توجهی در تنظیم کردن لباس شب شما و افزایش موضوع عروسی بریتانیا خود را بازی کند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲ قبل از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر