تبلیغات
"کتی رکس" می گوید: "از زمانی که از جنسیت آگاه بودم، من علاقه مند به BDSM بودم. "به عنوان یک نوجوان، دوستان من و من به طور کامل لباس می پوشند و به خیابان جنوبی در فیلمی می رویم و به یکدیگر هدایت می کنیم." رکس ممکن است به نظر برخی از افراد غریبه نگاه کند، اما در چند سال گذشته، او به طور فزاینده ای از فضاهای امن برای جشن تقاطع سر و صدا از تکنو، fetishwear، و BDSM-یعنی، Bound، روزانه ماهرانه عروسی حزب fetish حزب Rex. اگر چه ریشه های آن در زیرزمین عرق خیابان McKibbin خیابان (که در آن یک لباس لباس سخت اجرا شد)، Bound فقط جهش به باشگاه عظیم بروکلین در جای دیگر این آخر هفته آخر و قرار دادن لاتکس، چرم، و بیشتر مرز فشار است BDSM نگاه در صفحه نمایش کامل

این رویداد که برای اولین بار در تاریخ آن، نیازی به هیچ کدام از لباسهای ویژه برای سرپرستی پذیرفته شده از قبیل درخواست پاسخ کدخدا Berghain ساکن برلین و Schwefelgelb دوشۀ صنعتی، و همکاران فاولنتینا و Foozool باشگاه چای اوکلند که ارائه دادند موسیقی متن به دو نفر از طرفداران حکومت دادگاه در فضای ثانویه دیگر. یکی از رهبرانی که به نام Bitchfist نامیده می شود، که رکس نامیده می شود، همچنین یک طراح حرفه ای است. اگر شما چنین تمایل داشتید، دنده ی او برای خرید در دسترس بود.

اگرچه رسما در سال 2016 آغاز شد، این مفهوم از سال 2012 در مغز رکس پراکنده شده است. "من احساس نکردم که زن عجیب و غریب زن جوانتر در احزاب طلسم که قصد داشتم نمایندگی شوم." "من از ایجاد یک تجربه بسیار خطرناک و چندزبانه وحشیانه برخوردار بودم که امن، متقاطع و تجربی بود." او تا زمانی که به بروکلی نقل مکان نکرد، متوجه شد که یک خدمه کوچک از دوستان عجیب و غریب که به حزب تکنو در BDSM می رفتند به نظر می رسد، گاهی اوقات از جمله جادوگران، یقه ها، تی شرت ها و حتی دستبندها. رکس می گوید: "با این کار، بسیاری از کاربران از چشم دیگر به چشم آمدند، بنابراین من شروع به نشان دادن آنچه که یک فضای امن برای مردم عجیب و غریب به کیک و تکنو می تواند به نظر می رسد، با کمتر از قضاوت و نگاه".

نسخه جدیدی از Bound و همچنین سیاست دربهای جامعتر آن، به این معنی است که روشهای طلسم را به فرهنگ اصلی تبدیل کرده است. خواهر های کارداشیان اغلب لباس های لاتکس را در چند سال گذشته آورده اند و اخیرا، المپیم آدام رپیون یک چرم مصنوعی برای جوایز اسکار داشت. به گفته این، مارک های ثابت شده به طور منظم زیر کشت های زیرزمینی را به هم متصل می کنند، و بنابراین رکس به طور عمده باقی می ماند. "اگر ان تیلیور شروع به فروش دامن مداد لاتکس کرد و اکسپرس اسب سواری تابستانی را ارائه داد، می توان گفت که ما با مشکل روبرو هستیم." "تصویر بزرگتر این است که طراحان مانند Vex Clothing و Atsuko Kudo، که به وضوح بسیار معتبر برای این شیوه زندگی هستند، در حال ساخت یک سکه از افراد مشهور هستند که در حال راه اندازی و پوشیدن قطعات خود هستند."

برای رکس، fetishwear ارائه قدرت است، تا حدودی performative در طبیعت. "این نشان دهنده انحراف، آژانس است و مهمتر از همه، این خودسوزی است. من احساس می کنم بیشتر در خانه در مهار بیش از مش و یا formalwear، و در اکثر روزها، من عینک خود را در گردن من قرار داده است. "انتخاب رکس به مرحله Bound در ظرفیت بزرگتر تلاش او را به افرادی که ممکن است کنجکاو در مورد BDSM فرصتی برای این احساس قدرتمند را تجربه می کند: "چگونه مردم می دانند که آنها می خواهند بیشتر تحقیق کنند، اگر آنها تجربه اولیه ای را در جامعه ندارند؟"
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷ قبل از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر