تبلیغات
به اعتقاد شما ملکه انگلستان در سن بلوغ خود نرم است، روز چهارشنبه، احزاب او در پارلمان ظاهر شدند تا سخنرانی ملکه را در یک گروه آبی و زرد پوشانده باشند که به طرز شگفتآور رنگ پرچم اتحادیه اروپا مشابه است. و اگر این کافی نبود، بسیاری از بریتانیا نیز به توییتر رفتند تا اشاره کنند که گلها در کلاه او به لحاظ بصری شبیه ستاره های پرچم است. بنابراین، ملکه الیزابت دوم در حالی که سکوت و در عین حال قابل توجه بود، علیه Brexit در برابر رهبران سیاسی کشورش ایستاده بود؟ گمانه زنی های ویروسی مطمئنا می گوید، هرچند هیچکس از کاخ بکینگل تایید رسمی از مد اعتراضات HRH را صادر نکرده است. دیروز، الکساندرا شولمن، سردبیر ارشد بریتانیایی ووج، صبح بخیر بریتانیا رفت و پیشنهاد کرد که ملکه بر روی Brexit قدم بزند. او گفت: "هیچ اتفاقی در کمد لباس های سلطنتی نیست." این شواهد سخت نیست، اما یک جانباز معتبر صنعت به سمت بله اشاره می کند با این حال.

سوال بزرگتر در این دروازه کلاه این است که آیا کمربندهای ملکه، عمدا یا نه، الهام بخش دیگر رهبران برای استفاده از مد برای بیان برنامه های خود است. در اینجا در ایالات متحده آمریکا، ما می توانیم از یک رهبر با کمی از لباس های عیاشی او استفاده کنیم. در گذشته، سیاستمداران آمریکایی اغلب از مد برای گفتن چیزهایی که نمی توانند بگویند، استفاده می کنند، یکی از جدیدترین نمونه هایی است که هیلاری کلینتون در سخنرانی او در سخنرانی خود دارد. او با یک کت و شلوار بنفش، با بیل پشت سر او در یک کراوات بنفش، رنگ نشان دهنده هر دو حزب - دموکرات و جمهوری خواهان. بنفش قرمز و آبی مخلوط شده است. در ماه فوریه، یک گروه بزرگ از دموکرات های زن، از جمله نانسی پلوسی، رهبر اقلیت های مذهبی، همه را به عنوان رییس جمهور تونپ به کنگره رای دادند.

ظروف سربازهای که این کشور در حال حاضر در آن فرو ریخته است، توسط یک مدافع اعتراضی سیاستمدار ثابت نخواهد شد، اما این یک نشانه قوی از مقاومت درون مکانی قدرت استوار است. و در حال حاضر، نشانه ای بهتر از هیچ چیز نخواهد بود. شاید همان گروهی از زنان سفیدپوست در مقابل متیک مک کانل و پل رایان ایستاده باشند، این بار در رنگ صورتی ظاهر میشوند - درخواست برای تأمین بودجه برای برنامهریزی والدین. مردانی که با آنها ایستاده اند می توانند روابط صورتی یا پین کوچک صورتی ایجاد کنند. در یک حرکت ساده، این زنان می توانند به مجلس نمایندگان با سربازان شونده خود سرازیر شوند. هی، الیزابت وارن این همه زمانه. این سیاستمداران، مردان و زنان به طور یکسان ممکن است قادر به پوشیدن تی شرت برای کار در Capitol Hill با کلمات "ما نیاز به یک رهبر، نه یک صدای ترسو خزنده" در سراسر جلو، اما می تواند و باید نشانه های آنها از ملکه الیزابت دوم. تاج خاموش شد، کلاه ادامه پیدا کرد، و جهان متوجه شد.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۵ قبل از ظهر، ۱۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر