تبلیغات
"در دنیای Veep، او اولین معاون رئیس جمهور زن بود و او اولین رئیس جمهور زن بود. کتلین فلیکس هگر، طراح صحنه و لباس Veep از فصل سوم، می گوید: "هیچ مد قوانینی که ما مجبور بودیم پیروی کنیم وجود نداشت. برای طرفدارانی که Selina Meyer را تماشا کرده اند، توسط جولیا لوئیس دریفوس بازی کرده است (یا نه) در طول نمایش هفت فصل، ظاهر او به خوبی شناخته شده است: لباس غلاف سرخ گیلاس، کفش پاشنه بلند و یا مداد مداد و مداد خیلی تند، شما تعجب می کنید که چگونه در جهان او را نشستن.

البته، Veep، یک طنز از سیاست آمریکایی است، اما کمد مایر بسیار دور از تقلید از سبک واقعی واشنگتن نیست. فلیکس هگر می گوید: "من نمی خواستم او را در کت و شلوار سنتی" سیاستمدار قرار دهم ". "این لباس جدید کت و شلوار بود، به طوری که برای ما صحبت کرد." در توصیف ریشه های مایر، Felix-Hager نام عشق عشق میشل اوباما به رنگ است - در صحنه اول هر فصل، مایر قرمز روشن، به عنوان او در صحنه ی بسته ی سریال قرار خواهد گرفت. Felix-Hager ادامه می دهد توضیح می دهد که سبک سکسی و تقریبا مرطوب کننده نخستین رهبر زن فریبنده آمریکایی ترکیبی از قدرت زنانه و فانتزی است. لوئیس دریفوس نه تنها خود را در غلافهای سینوجی خود به طور متفاوتی، بلکه از شکل و جلوه ای که به شکل کمدی فیزیکی استفاده می کند، استفاده می کند. "گاهی اوقات من می گویم،" خوب، شما نمی توانید این چیز خاص را در این لباس بگذارید، زیرا آنقدر تنگ است، "و پاسخ جولیا می شود،" اما این چیزی است که باعث می شود خنده دار، "طراح لباس می گوید. "او مجبور به مبارزه با لباس، اما او آن را دوست داشت."

فصل نهایی Veep وضعیت جالب برای پخش را در حالی که شش زن برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات برای رئیس جمهور است. و هیچ کدام از آنها نمیتوانند در یک غلاف مایر یا مشت کشته شوند. فلیکس هجر می گوید که رویا واقعی بسیاری از سیاستمداران Veep را ندیده است، هنوز دور از درک جنبه های سنتی زنانه سبک نیستند، اما او امیدوار است که زیبایی شناسی مایر بتواند نگاه تازه ای به واشنگتن الهام بخشد. "قدم زدن در سراسر جهان [به عنوان] زن، مردم احساس آزادی بیشتری نسبت به لباس و ظاهر خود دارند. من در واقع فکر می کنم که سیاستمداران زن نباید از آن بترسند. شما می توانید احساس سبک و واقعا دوست داشتن مد، اما شما هنوز هم می تواند یک زن شگفت آور هوشمند و سخت کار است که در مبارزه با مبارزه خوب است. این دو چیز می تواند در یک فرد وجود داشته باشد، "او می گوید.

بهترین و امیدوارانه تنها درس واشنگتن از مایر می تواند این باشد که زنانه قدرتمند است، لباس های براق آن ها را از بین نمی برد. "او به طور غیرقانونی زن و زن است و ما تصمیم گرفتیم که فقط به آن بپردازیم و آن را جشن بگیریم"، فلیکس هگر از شخصیت می گوید. "شما می توانید یک زن قدرتمند باشید، هنوز هم سکسی هستید، هنوز زیباست - و این نیز قدرت است که شما آن مردان ندارید. پس چرا از ابزارهای موجود در جعبه ابزار استفاده نکنید؟ "

رفتن به مکانی که یک سیاستمدار زن نمی خواهد پوشیدن لباس شلوار بدون چالش هایش باشد، اما شاید آن را دور از دسترس نباشد. نماینده اسکندریه اکسیو کورتز از شیوه شخصی او برای پخش پیام سیاسی استفاده می کند. او درباره اهمیت رژ لب قرمز خود (سایه Beso Stila)، گوشواره های حلقه ای و نوارهای گاه به گاه، با صدای تیزهوشی در مورد نگاه او به سخنرانی سخن گفته است. "لوپ + کلوپ ها توسط Sonia Sotomayor الهام گرفته شده است، که توصیه می شود که ناخن های رنگی خنثی لهستانی به جلسات تأیید خود را برای جلوگیری از بررسی دقیق. او سرخ شد. دفعه بعد کسی به دختران برونکس می گوید که آنها را می کشند، آنها می توانند فقط بگویند که آنها مثل یک زن کنگره می پوشند. "بگذار ببینیم که دیگر سیاستمداران زن این یادداشت را دریافت می کنند. تا آن زمان، ما فقط باید به سبک های شگفت آور سرگرم کننده از مطبوعات مورد علاقه تلویزیون ما لذت ببرید.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰ قبل از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر