تبلیغات
اگر من ازدواج کردم، دوست دارم فکر کنم عروس غیر متعارف هستم. وقتی این اتفاق می افتد، می خواهم کار را انجام دهم و در خط نقطه نقطه وارد نشوید. لباس، به طریقی، دوم می آید. بدون پف، هیچ شاهزاده خانم پاف، هیچ عروسی عجیب و غریب ضروری است. شاید نگرانی من نسبت به لباس عروسهای سنتی یک ویژگی ژنتیکی باشد: مادر من در سال 1978 در یک لباس شیک سفید سفید ازدواج کرد. (بعدا او در یک لباس شلوغ طلاق گرفت، اما این داستان دیگر است.) ایده لباس پف کرده به نظر می رسد ترسناک است. آیا شخص حتی می تواند در یکی از این ابرهای شگفت انگیز توله حرکت کند؟ چه اتفاقی می افتد اگر شراب قرمز را بر روی شماره خوارزم قرار دهید؟ همچنین به نظر می رسد مانند یک پارچه برای شش ساعت (یا کمتر) مناسبت. (و مقدار زیادی پول: برخی لباسها به اندازه یک ماشین جدید هزینه دارند).

اما من یک زن عوض شدم، زیرا در طی هفته عروس، من به یک قرار ملاقات رفتم که واقعا از آن لذت بردم: مجموعه اول دانیل فرانکل. اتاق معدودی که در هتل 11 Howard قرار دارد، به نظر می رسد که حداقل، حتی به صورت تامباییش، مانند یک پیراهن شیک رمانتیک، شلوارهایی با ظرافت های خیاطی و لباس های شلواری که در بدن قرار دارند، پر می شود. فرانکل اولین بار از لس آنجلس بود و اکنون در نیویورک مستقر است. بعدها او به ورا وانگ رفت و در آنجا به عنوان طراح بخش های عروس و سفارشی کار کرد. با وجود کار در دو برچسب که علامت های تجاری خود را در مگاوات، لباس های پایین راه راه ساخته شده، فرانکل خود را طراح لباس عروسی در نظر نمی گیرد. فرانکل گفت: "عروسی یک کلمه کثیف است!" "من یک فرد عروس نیستم، و عروس را دوست ندارم. من احساس نمی کنم این صنعت من است. من احساس می کنم که من در صنعت مد کار کرده ام و من فقط عروسی را انجام می دهم - هر چه که به معنی من است - و به همین دلیل است که احساس می کنم مثل این است که پاسخ می دهم. "Danielle Frankel Spring 2018

پاسخ فرانکل یک رویکرد براق است که با کمی تفکر پسرانه است. پیراهن پیراهن بریده شده بود، تا آن را تا به حال کمی شانه های شانه. (حقیقت جالب: فرانکل به سبک عروسی خودش عادت کرد) یکی دیگر از لباس های برجسته، لباس هایی بود که آستین های مهره های جهنده ای از نسبت های سلسله سرد داشت. برخی از قطعات همراه، مانند یک ژاکت ابریشمی بلند، می توانند به عنوان لباس برای خود عروسهای آزاد فکر کردن عمل کنند. و این عروسهای آزاد فکر نمی کنند که برای خرید قطعه ای از فرانکل از حفاری بیش از حد عمیق بکاهند: محدوده قیمت آن حدود 3،000 دلار است، که کمتر از علامت های عروسی پرطرفدار است.

حسگر آرامش Frankle در مورد گزینه ها و گزینه ها، و همچنین ایده دیگری است که در حال حاضر در حال حاضر روند: rewearing لباس عروسی طولانی پس از جشن. او می گوید: "اگر من واقعا این کار را انجام می دهم، من باید این قطعات را در خارج از مجموعه پوشانده باشم." به عنوان مثال: "دامن با کرست در آن وجود دارد که من می خواهم PR ما را برای ارسال یک مشهور به آن بپوشانیم." صحبت از مشهوران، زن نهایی زن فرانکل، لباس تعریف سرد است: Zoë Kravitz. "او مقدار مناسب یین و یانگ" است. به نظر می رسد یک نگاه و یک مفهوم من می توانم در نهایت می گویند "من" را به.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹ قبل از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر