تبلیغات
"کیف های دستی و کفش برای همیشه لطفا برای. لباس فصلی است. "

بنابراین، رنی فاکس، طراح استرالیایی که مالک و طراحی نام تجاری دیزی را با شوهرش، گیبسون فاکس، بیان کرد. با هم، روباه ها دست کم یک زن و شوهر بدون تردید لباس پوشیدن در سیدنی هستند. او یک دختر لویی ویتون است که خود را افسرده می کند و هر روز از یک گردنبند با نام Louis Vuitton استفاده می کند و دارای لوازم جانبی لمسی از کوچک (پرونده ی تلفن) تا عظیم (One Tooth) است. او یک Collector Guns N 'Roses را با دوربین های Contax بیشتر از شما می توانید و Rolex خیره کننده. با هم، آنها در یک آپارتمان بسته بندی شده در سیدنی زندگی می کنند که به طور مثبتی با اقلام گریم و زیورآلات مد، از قبیل جلبک های جف کونز x لوئیس ویتون، پرچم های زمستانی 2013 و چکمه های پاشنه بلند Gucci، پر شده است. محل اقامت Foxes یک جشن رسمی مدرن است.

این همیشه مثل این است. "من نان خود را در پینا فوریک و دمپایی های فرانسوی فرورفته به من پوشیدم"، گیبسون را از دوران کودکی خود می پذیرد، در حالی که رنه یک کار پس از دبیرستان را به عنوان یک دختر مغازه به عنوان نقطه شروع عشق به لباس هایش تعریف می کند. "رئیس من اولین کسی بود که من با یک کمد لباس طراح جدی مواجه شدم. او هر کی کی و این آپارتمان باور نکردنی داشت. او نفوذ وحشتناکی بود و در برابر بدهی های کارت اعتباری قرار داشت. دیدار او اولین قدم به پایین شیب لغزنده بود! "

رنه می گوید که او برای شکار "2015 لویی Vuitton Boote Trunk در پلکسی گلاس و با بی اعتنایی منتظر بوت جدید Silhouette پرتقال جدید ران با پاشنه شکوفه های زیبا" می گوید، در حالی که گیبسون قصد دارد برای اضافه کردن ساعت Audemars Piguet Royal Oak به مجموعه خود. نه جای جالب ترین مورد خود را، چیواهوا آبی با چشم آبی به نام پاریس. رنی می گوید: "او نیز عادلانه از لوئیس به دست می آورد."
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲ بعد از ظهر، ۱۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر