تبلیغات
نرم افزار رژ لب را به عنوان ساده به عنوان کشیدن بر روی سایه های مورد علاقه شما نیست! در اینجا شما دستورالعمل های دقیق و ایده های آرایش به شما راه رفتن از طریق تمام مراحل را پیداDark lips for the autumn - we can't wait! #Beauty #Motd:

اول، قبل از برنامه: شما قطعا رفتن به خواهید برای لایه برداری لب خود را، به خصوص اگر شما در پوشیدن رژ لب مات برنامه ریزی کنید. یکی از راه های برای لایه برداری لب خود را به آنها را مالش با یک مسواک یا یک حوله مرطوب برای چند ثانیه. یک جایگزین است برای خرید و یا یک اسکراب شکر. برای ایجاد یک اسکراب شکر، به سادگی استفاده از یک بخش قند و روغن قسمت (روغن جوجوبا، روغن زیتون، روغن نارگیل، و یا حتی عسل همه گزینه ها) و درخواست آن را به لب. بعد از استفاده از اسکراب قند یا یکی دیگر از روش لایه برداری، درخواست یک مومیایی کردن لب. اجازه دهید آن را به مدت حداقل چند دقیقه نشستن.

قبل از استفاده از رژ لب خود را، حذف هر گونه از مومیایی کردن لب بیش از حد. لب های خود را در حال حاضر باید احساس صاف و مرطوب. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از رنگ آمیزی لب های خود را و یا می خواهید به خارج کردن سایه واقعی از رژ لب، شما می توانید پایه و اساس را بر لب خود را اعمال می شود. اگر شما انتخاب می کنید به انجام این کار، لبخند در حالی که استفاده از پایه و اساس به لب خود را - از مدت کوتاهی اطمینان شما را پوشش تمام شکاف و ترک یک تخته سنگ پاک برای رنگ لب.

بعد، شما می توانید خط لب اگر شما می خواهم استفاده کنید. این توصیه می شود زیرا باعث می شود رژ لب آخرین طولانی تر و در محل باقی بماند. برای یک رنگ رژ لب جسورانه، خط لب است که کمی تیره تر از سایه ای از رژ لب را انتخاب نمایید. برای یک نگاه بی طرف تر، مطابقت خط لب خود را به رنگ لب خود را. در هنگام استفاده از خط لب، شما باید اول لب های خود را قبل از پر کردن آنها را در طرح شما همچنین می توانید "بیش از خط" و یا "زیر خط" لب های خود را به تغییر شکل خود را اگر شما می خواهم.

در نهایت، استفاده از رژ لب. شروع در وسط لب و کار خود را راه خود را. شما می توانید اعمال شامل یا یک قلم مو لب اگر شما احساس می کنید نیاز به دقت بیشتر استفاده کنید. روش دیگر این است که اعمال رژ لب به لب پایین خود را، لب های خود را برای انتقال محصول، و سپس در کمان کوپید خود را پر کنید برای یک نرم افزار کامل را فشار دهید با هم.

اگر شما با استفاده از رژ لب کرم، شما می خواهید برای اضافه کردن یک لایه دوم. اگر شما با استفاده از رژ لب مات، استفاده از بهترین قضاوت خود را - برخی رژ لب مات cakey خواهد شد اگر شما یک کت دوم اضافه کنید.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۱۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر