تبلیغات
پیش بینی برای ملاقات جشن روز دوشنبه و این نمایشگاه آن را به افتخار، "ترویج Kawakubo / Comme des Garcons فروش: هنر در میان،" اوج خود رسیده است. آن CDG مرکزی در اینجا در وگ، و شما می توانید شرط ما برای اولین بار در خط خواهم بود زمانی که این نمایشگاه باز می شود به عموم مردم در ماه مه 4. اما قبل از ما خودمان را غرق در دهه کار Kawakubo، ما در حال گرفتن یک دقیقه برای بررسی چگونگی آخرین نمایشگاه امسال، "مانوس X Machina برای: مد در عصر فناوری"، "هنر از در میان" هنوز هم موثر مد امروز، و این بدان معناست برای

تمرکز "مانوس X Machina برای" تاریخ از مد لباس دست گردد و ارتباط آن با تکنولوژی دو مدرسه از مد اغلب به عنوان قطب متضاد انجام شد. مت ساخته شده است مورد که تزئینات با تکنولوژی بالا و چاپ 3-D می شأن و منزلت لباس زنانه تهدید نیست؛ به جای آن، طراحان امروز در حال آوردن دو جهان با هم (نگاه کنید به: شانل، پرادا، دیور). اندازه کافی جالب توجه، بسیاری از طراحان بررسی این مفهوم در پاییز '17 باند فرودگاه، TOO. در میان بزرگترین روند فصل دو که دامنه "مانوس X Machina برای" منعکس شد: از یک طرف بود، در آغوش دست گردد، لباس جرندنج (شبیه به بخش "مانوس") و، از سوی دیگر، وجود دارد مقدار زیادی از لباس مربوط به اینده و رو به جلو فکر (شبیه به "Machina برای") بود. وجه مشترک؟ هر دو گروه اطلاعات ذهن دمیدن و انعطاف بسیار زیبا بودند.

tweeds کشف و دست دوزی در الکساندر مک کوئین، با الهام از روبان گره خورده در اطراف درختان Clootie به نماد خواسته در نظر بگیرید. کسانی که بصورتی پایدار و محکم در "مانوس" خاک بودند، همراه با لباس فریبنده شیک در لوو، تکه تکه را رویایی مزون Margiela است، لباس های توری و دست دوخته شده والنتینو است. بعد از آن غول پیکر، پیچیده گل پولک دوزی در کریستوفر کین، که شبیه آنها می خواهم از یک کارتون باغ- 3-D "Machina برای" تمام راه را کنده شده است. در آن توجه داشته باشید، کارل Lagerfeld ادامه به کشف فن آوری در شانل، که در آن او نشان داد لباس پشم ونخ راه راه کلاسیک در متراکم، پارچه مربوط به اینده و تزئینات، در حالی که در گوچی، الساندرو میشل چاپ طبیعی و غیر طبیعی با گل و پرندگان تحت پوشش در ضخامت، کامپیوتری پر زرق و برق مخلوط تزئینات ساخته شده است. این ژاکت خاص را از نگاه 2 ممکن است وزن زیاد و احتمالا هفته به پایان گرفت.

طرفداران مد ممکن است وسوسه به انتخاب یک سمت: آیا شما بیشتر از یک "مانوس» دختر، گرانشی نسبت به کسانی که لباس مک کوئین؟ و یا یک کریستوفر کین پیکسلی رهبانیت بیشتر سرعت خود را؟ بعضی ها خواهند گفت آن را به سادگی یک تصادف است که این تم ها در مخالفت با بزرگترین takeaways در پاییز بود. اما با توجه به چگونگی نفوذ نمایشگاه مت در گذشته بوده است، آن است که چنین کشش به فکر می کنم این طراحان ممکن است با الهام از کشیده شده اند نه "مانوس X Machina برای." به یاد داشته باشید که پیراهن چینی، چاپ گل و اژدها، و کیمونو ابریشم تمام شد خشم؟ که درست بعد از "چین: طریق شیشه به دنبال" نمایشگاه بیشتر بازدید موسسه صحنه و لباس را همیشه. زمان غیر طبیعی بود، و ما هنوز هم از دیدن نقوش شرقی در خیابان و باند فرودگاه (نگاه کنید به: گوچی پاییز 2017 و پرادا بهار 2017، در زیر).

با توجه به آن، ما در حال حاضر حدس زده چگونه "هنر در میان" ممکن است روح زمانه را تحت تاثیر قرار. طراحان راه رفتن دور با اصرار به مطالعه کار Kawakubo حتی بیشتر؟ آیا آنها کار خود را ببینید و احساس الهام به دست آوردن کمی بیشتر تجربی و آوانگارد؟ شاید این تنها چیزی است که ما در حال حاضر نیاز دارند. در چند فصل گذشته، بسیاری از ما فکر چه بر سر خارق العاده، حمل و نقل، خارج از این جهان مد، و هیچ طراح می تواند پا زدن شروع یک دوره جدید از خلاقیت کاملا مانند Kawakubo. تماشای این فضا تا ببینید که چگونه "هنر در میان" ترجمه را بر روی باند فرودگاه برای بهار '18 و '18 پاییز، و اقامت برای پوشش کامل ما را از فرش قرمز در روز دوشنبه تنظیم شده است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴ قبل از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر