تبلیغات
مد همیشه به نظر می رسد به دنبال تماس به دیگری، بارها در نظر گرفته "بهتر" است. در سال 2014، '70 در همه جا بودند. در سال 2015، آن را از '90s بود. ما یک سوء ظن دزدانه از '60s برای به علت تجدید حیات-در این سال، همزمان با سالگرد 50 از تابستان عشق، بعد از همه.

به تازگی، چند طراحان رویه ای متفاوت به استخراج گذشته صورت گرفته است. نام جدید در خانه ماریا بالا گرازیا Chiuri در دیور، دمنه Gvasalia در Balenciaga به، و جولین دوسنا در پاکو Rabanne-سخت در محل کار بوده است جعل مسیر خود را، اما نه با نادیده گرفتن کدهای خانه است. در واقع، این طراحان حفر شده است از طریق آرشیو برای پیدا کردن الهام از دهه پیش. شاید تا به چیزی برای انجام با سرعت بی امان مد؛ بسیاری از این طراحان با شش تا هشت مجموعه در هر سال وظیفه، و فشار برای تازگی ثابت سر نخ ریسی است. این هم منجر به بزرگ لباس-پس چرا نگاه نکن که چگونه مسیحی، کریستوبال، و پاکو آن را انجام داد؟

در زیر، ببینید که چگونه بیشتر از طراحان امروز در حال تکان به گذشته با نتایج زیبا و مدرن است.

'18 دیور توچال

از آنجا که گرفتن سکان در دیور در تابستان گذشته، ماریا Grazia Chiuri شده است استخراج تاریخ غنی از خانه است. او بهار '17 مجموعه طراحی لباس شامل او را در لباس شب موسیو دیور در سال 1950 طراحی شده را؛ پاییز '17 بازبینی "دوره آبی،" او از جمله یک ژاکت باشلق دار زنده از 1949؛ و برای توچال '18، Chiuri به مجموعه اوال دیور در سال 1951، که چاپ با الهام از نقاشی های غار لاسکو حال نگاه کرد. این غار تنها در سال 1940 کشف شد، و ابتدایی، نقاشی نزدیک به 20،000 ساله شیفتگی از موسیو دیور شد؛ از او بسیار خرافی بود و آنها را به عنوان یک لینک جادویی را به زمین محسوب می شود. Chiuri خواب تا چاپ مشابه برای نشان دادن توچال او در لس آنجلس، بهترین دیده می شود در shirtdresses ژاکارد، خز مخمل خواب دار، و کت عملی و کشباف. در اینجا، خانه مشترک طرح منحصر به فرد و پشت صحنه عکس از ساخت مجموعه؛ در چپ، طرح اصلی توسط دیور در سمت راست، تفسیر Chiuri است، و.

Balenciaga به پاییز '17

رهبر Vetements است دمنه Gvasalia، ممکن است انتخاب عجیبی برای نقطه بالا در Balenciaga به نظر می رسید که او در سال 2015 پیوست، اما در هشت مجموعه خود را از سال، ما دیده ایم که چقدر او مشترک است با کریستوبال موسس. همانطور که سارا ماشین چمن زنی در شماره ماه سپتامبر '16 وگ اشاره، نه Balenciaga به نه Gvasalia لباس برای ساخته "زیبا و یا دختران نرم، به دنبال،" و هر دو یک چیز برای نسبت عجیب و غریب. رژه نه لباس تفسیر از '50S کریستوبال دوران عکس آرشیوی: او در پاییز '17 نشان می دهد، Gvasalia 100 سالگرد خانه را با یک برداشت جای تعجب احترام در تاریخ طراحی لباس خود را جشن گرفتند. او بسیار کمی تغییر. در بالا، در سمت چپ، لباس شب 1954 Balenciaga به است. در سمت راست، یک تقریبا یکسان نسخه پاییز '17.

خشک ون Noten پاییز '17

صحبت از سالگرد ازدواج، خشک ون Noten نیز جشن یکی از بزرگ این فصل: مد نشان می دهد 100 خود، ساخته شده تمام بینا قابل توجه تر به عنوان او در اینجا به عنوان یک طراح مستقل بدون مبارزات صدای چلپ چلوپ یا تایید مشهور رفت. به علامت صدمین سالگرد خود را، او چاپ امضای زنده را از آرشیو گسترده خود، برخی از آن تاریخ به سال 1996. او همچنین تعداد کمی از مدل های که آنها را در طول سال به تن به راه رفتن در نشان می دهد دعوت: نادیا آورمان، سیسیلیا صدراعظم، Guinevere ون Seenus، الیز Crombez، کارولین مورفی، ها Liya Kebede. . . این فهرست ادامه دارد. در عکس بالا، در سمت چپ، یک نگاه از بهار '00 نشان ون Noten است؛ در سمت راست، یک کت و شلوار آرام در چاپ همان در پاییز '17 باند.
پاکو Rabanne لباس های زنجیره ای بر روی باند فرودگاه در سال 1967، سمت چپ؛ لباس های زنجیره ای از پاکو Rabanne جولین دوسنا می افتد '17 مجموعه، right.Photos: گتی ایماژ؛ Indigital.tv

پاکو Rabanne پاییز '17

همانطور که سارا ماشین چمن زنی آن را در بررسی خود قرار داده، مدیر خلاق جدید پاکو Rabanne است، جولین دوسنا، به ارث برده یک امضا که ایمیل -Chain "بسیاری از طراحان که دور از خود پیچید". برگشت در '60s، لباس فلز زنجیره ای قرار Rabanne بر روی نقشه، اما 50 سال بعد، است که نگاه مربوطه؟ در دست دوسنا، بله. پس از آزمایش metallics، لمس ورزشی، و لباس و پلاستیک مرتبط برای چند فصل، او کامل در '60 دوران لباس های زنجیره ای نشان داد و جدا برای پاییز '17. در drapey، کاهش نامتقارن با پایان تند، آنها پیچیده نیست علمی تخیلی بود. در عکس بالا، در سمت چپ، لباس اصلی پاکو Rabanne حدود 1967 است. در سمت راست، لباس نقره ای دوسنا از پاییز '17.

Kenzo به لا مجموعه یادگاری پاییز '17

پس از انتقال خط اصلی خود Kenzo به نشان می دهد به موسسه طراحی لباس برنامه-یعنی، نشان دادن زنان در ترکیب و مجموعه مردان در ژانویه و ژوئیه طراحان کارول لیم و هامبرتو لئون عرضه یک پروژه جدید در هفته مد پاریس: Kenzo به لا مجموعه یادگاری. این یک خاموش نمی کند، و آن را یک خط نفوذ نیست. Leon و لیم آن طراحی شده بر اساس آرشیو Kenzo به. برای uninitiated، Kenzo به TAKADA برچسب در ژاپن در سال 1970 تاسیس شد، و فورا به شهرت برای وحشی خود به دست آورد، برخورد چاپ. در عکس بالا، یک نگاه از 1988 نشان می دهد خود؛ در سمت راست، یک لباس در archiva
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵ قبل از ظهر، ۱۱ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر