تبلیغات
لباس یک مقاله شگفت آور همه کاره از لباس است، و آنها در می آیند بسیاری از طول های مختلف با hemlines توجه به همه. است طول لباس است که مناسب برای هر نوع بدن، هر مناسبت، و برای نشان دادن بهترین ویژگی های هر کس به بهترین مزیت آنها وجود دارد. از آرایه وسیعی از انتخاب آن را آسان به پیدا کردن یک حق برای شما.Alex Perry Resort 2016 - Preorder now on Moda Operandi:

از لباس های شب که می افتد تمام راه را به طبقه یک انتخاب عالی برای هر رویداد که در آن لباس رسمی انتظار می رود. لباس بلند صحبت می کند از ظرافت و پیچیدگی، و در خانه در هر عروسی و یا دیگر رویداد رسمی شود، ایجاد یک شبح جذاب است که می تواند مورد علاقه در حالی که هنوز نسبتا کم است. اگر شما می خواهید چیزی کمی بیشتر گاه به گاه بدون دادن تا طول، یک لباس با یک شکاف بالا و یا برخی از لهجه های دیگر است که می افزاید جاذبه جنسی و باعث می شود کار لباس بلند برای هر شب، که آیا شام، نوشیدنی، و یا یک شب در یک را انتخاب نمایید باشگاه گرم است. مهم نیست که چه بدن شما را تایپ می کنید بزرگ در یک لباس بلند است.

اغلب نیز یک لباس کوکتل طول، یک لبه انتهای تحتانی لباس و پیراهن وکت که می افتد به زانو یک لباس بسیار متنوع است نامیده می شود. این طول به شما امکان نمایش برخی از پا در حالی که حجاب به اندازه کافی برای هر مناسبت. لباس طول زانو برای فقط در مورد هر مناسبت کامل است، از یک رسمی مثل عروسی به دفتر و یا یک مهمانی شام. لباس کوکتل طول ارائه می دهد مقدار زیادی از انواع و بسته به سبک از لباس است می تواند فوق العاده سکسی و یا یک لباس ساده و نسبتا کم. هر نوع بدن می تواند در یک لباس کوکتل طول نگاه بزرگ، اما اغلب زنانی که کوتاه تر پیدا کردن آن دشوار به پوشیدن این طول. دلیل این است که لبه انتهای تحتانی لباس و پیراهن وکت تمایل به سقوط بیش از حد پایین. حتی یک لباس است که طول راست بر روی یک زن از کوتاهی قد گاهی اوقات می تواند اثر قطع طول پا، و زن حتی کوتاه تر به نظر می رسد است.

با افزایش لبه انتهای تحتانی لباس و پیراهن وکت، از جاذبه جنسی از لباس افزایش می یابد. اگر شما کاملا آماده است تا در یک مینی لباس نیست، شما می توانید تعداد زیادی از پا در یک لباس که می افتد بالای زانو در هر طول است که راحت برای شما نشان می دهد. زنان در تمام ارتفاعات را به خوبی انجام با این لبه انتهای تحتانی لباس و پیراهن وکت، و آن را یک انتخاب عالی برای کسانی که نمی خواهند برای نشان دادن قسمت بالای ران است.

مینی لباس است تا با عنوان این دلیل است که به طول لباس وجود دارد نه در همه. این گزینه سکسی در جایی می تواند در قسمت بالایی ران یا حتی بالاتر پا آمده است، کوتاه ترین است که به عنوان میکرو مینی شناخته شده است. از آنجا که طبیعت آشکار از این لبه انتهای تحتانی لباس و پیراهن وکت، آن را به طور کلی توسط زنان که خیلی راحت با چهره خود انتخاب شده است. اگر پاهای خود را در شکل بزرگ هستند، یک مینی لباس شما را به خوبی تملق گفتن، و پاها نگاه دیگر. فضای زیادی برای مخفی کردن در این لباس، بنابراین پوشیدن آنها را با اعتماد به نفس وجود ندارد! مینی لباس است به طور کلی یک انتخاب خوب برای باشگاه ها و مکان های دیگر که در آن تواضع است یک عامل نیست.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶ بعد از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر