تبلیغات
همه چیز شما نمی دانستید به شما می خواستم به دانستن درباره پاشنه بلند: سیستم عامل، قاچ، و پمپ

این مقاله برای تمام زنانی که هیچ ایده چه چیزی پاشنه بچه گربه است! آن را نیز برای آن دسته از زنان که مخفیانه تعجب شده است چه تفاوت بین یک کفش پلت فرم و یک قاچ کفش است. اگر دانش خود را از سبک شیک ترین برای پای خود را کمی مبهم است، سپس پرش در سمت راست و خوانده شده در برای همه چیز شما همیشه می تواند احتمالا می خواستم در مورد کفش پاشنه بلند زنان می دانند، آغاز، البته، با تعریف: کفش پاشنه بلند هستند کفش که در آن پاشنه پا بلندتر از انگشت پا است.

تاریخچه پاشنه بلند: از مفهوم تا معاصرAre these #Shoes hot or not? Follow me for more #high #heels added daily:

اندازه کافی جالب توجه، کفش که زنان کلاسیک شناخته شده به عنوان پاشنه بلند نه به خاطر زیبایی و مد اما به دلیل آلودگی و کثافت سرچشمه گرفته است. در مصر باستان، قصابان پاشنه عینک به طوری که پای خود را خواهد بالاتر از خون بر روی زمین برداشته، و به طور مشابه، pattens (کف چوبی بلند) در اروپا در قرون وسطی استفاده می شد به مردم اجازه می دهد به بالا خیابان های شهرستان نفرت انگیز راه رفتن که با ادرار و مدفوع آشغال شد.

از 15 از طریق قرن 17، کفش پاشنه بلند به نام chopines در سراسر اروپا محبوبیت شدند. این پاشنه می تواند بیش از 30 اینچ قد بلند، گاهی اوقات نیاز زنان به استفاده از عصا و کارمندان به راه رفتن! برخی معتقدند که chopines توسط مردان اختراع شد به بی حرکت و مطیع نگه داشتن زنان. اما، در سال 1533، ملکه کاترین مدیچی D'فرانسه به سفارش یک کفش ساز برای ایجاد برای او یک جفت کفش نه بر خلاف قاچ پلت فرم مدرن. و در نتیجه، که کفش مد روز امروز به عنوان پاشنه بلند شناخته شده آغاز شد.

حزب آن را در پاشنه، پاشنه بلند بالا

در حال حاضر، این واژه ها مزاحم وجود دارد دوباره! سیستم عامل و قاچ. تفاوت در چیست؟ اول، اجازه دهید انتخاب از هم جدا پلت فرم. بستر های نرم افزاری کفش پاشنه بلند پاشنه با تنها ضخامت دارند. پلت فرم بالا پاشنه زنان اغلب به عنوان راحت تر از کفش پاشنه بلند به طور کلی دیده می شود، به این دلیل که تنها برداشته زاویه پای شما را کاهش می دهد هنگامی که آن را در داخل کفش قرار می گیرد، کاهش استرس و بر روی انگشتان و گوساله خود را. به عنوان مثال، کفش Gobow جسیکا سیمپسون یک پاشنه 5 اینچی همراه با یک پلت فرم 1 ¼ اینچ در تنها. slingback سکسی همچنین ویژگی های تسمه چرم و لودگی زیپ در سراسر جبهه، مناسب برای شب دخترانه کردن!

چه قاچ؟ دریافت کم پایین.

در حالی که برخی پاشنه، پاشنه بلند بالا پاشنه دشنه، قاچ نیست. تعریف قاچ کفش زنان کفش پاشنه بلند که اشغال تمامی فضای تحت قوس و پاشنه از بخش های پا است. برخی از ویژگی های کفش پاشنه یک پلت فرم زیر تنها به عنوان خوب، پس یک کفش شامل هر دو گوه و یک پلت فرم است که ممکن است به خوبی! قاچ کفش همه کاره است که به راحتی می توان یا تا لباس پوشیدن و یا لباس پوشیدن پایین هستند. برای مثال، در BCBG Airone گوه تابستانی، که ویژگی های یک اینچ گوه 3 ¼، ضخامت، بند قابل تنظیم مچ پا، و تی بند. پوشیدن این کفش مرسوم، مد روز با شورت و پیراهن در روز گرم تابستان برای یک نگاه گاه به گاه، و یا جفت آن را با یک لباس تابستان ناز برای یک، ظاهر پاشنه کلاسیک است.

نگه دار، از پمپ های درجه یک، نگاه سنتی

یکی در گنجه هر زن ضروری یک جفت پمپ همه کاره سیاه و سفید است، اما اینکه دقیقا چه چیزی کفش پمپ زنان است؟ هر چند که آنها می توانید در جزئیات سبک متفاوت، پمپ های اغلب به عنوان بسته تابستانی و بسته پاشنه کفش بدون دست و پنجه نرم و یا بند اما با پاشنه دشنه تعریف شده است. پمپ های مدرن به سبک اند محبوب برای زنان از سال 1940 بوده است، اما، مانند تمام سبک های کفش، روند را می توان در طول زمان بهینه سازی. نگاهی پمپ مارول فرگی. از ویژگی های بارز چرمی آلو رنگ و کاتر اشک سکسی در دو طرف، و همچنین به عنوان یک وسوسه انگیزی 4 ½ اینچ پاشنه، پمپ مارول فرگی ترکیبی از کلاسیک و پمپ سبک کفش زنان تابستانی اشاره با یک بیت از برخی از استعداد مدرن برای ایجاد یک شیک، کفش مورد علاقه است.

بالا پاشنه از سیستم عامل را به قاچ به پمپ، آه من!

حتی اگر کفش پاشنه بلند زنان از یک ضرورت به راه رفتن بالا خیابان بیش از حد کثیف نشات گرفته، امروز، حداقل یک جفت از کفش پاشنه بلند می تواند در گنجه هر زن پیدا شده است. به دلیل محبوبیت خود و سبک متفاوت، مهم است که به دانستن تفاوت بین انواع متعددی از کفش پاشنه بلند به طوری که شما به خوبی آماده به انتخاب کردن کفش مناسب برای شما!

استفانی لویت، مد نویسنده برای کفش امروز در اینجا، اگر شما عشق همه چیز کفش و سپس این محل برای مقالات زیادی در مورد فصل آخرین روند مد، راهنمایی سبک است، و اجازه می دهد داغترین و جدیدترین طراحان کفش را فراموش نکنید.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۳ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر