تبلیغات
بنابراین شما لباس مناسب برای کریسمس پیدا کرده اند. در حال حاضر شما نیاز به سینه بند مناسب برای رفتن با آن.

خوب، پس شما همیشه می توانید braless بروید، اما که نمی خواهد شما از حمایت شما نیاز، آن را به من بدهید؟

برای فصل حزب، شما یک کمد لباس از بند نیاز به رفتن با لباس حزب خود را. لباس های مختلف و یا سبک های بالای تقاضا یک نوع متفاوت از سینه بند به دنبال بهترین.
Hollow Crisscross Lace Underwear Lingerie Set
# 1 آیا دور با تسمه

اول شما باید برای پوشیدن حزب خواهد بود سینه بند بی تسمه. که سینه بند به خوبی با لباس بی تسمه خود را، تاپس افسار رفتن، و حتی تاپس از strappy خود را. با یک سینه بند بی تسمه، شما نیاز به نشان دادن تسمه خود نگران نباشید.

برای برش بهتر و بدون بالشتک، به سینه بند که در مقابل محکم است. دلیل این است که یک سینه بند که در مقابل محکم هل سینه خود را با هم دادن به شما رخ بهتر است.

# 2 لباس طبیعی با بند برهنه

بعد، اگر شما در حال رفتن به پوشیدن لباس محض، یک سینه بند است که در پوست خود را. سینه بند برهنه به عنوان نزدیک به رنگ پوست خود را که ممکن است یک سینه بند سفید اگر شما بسیار بسیار عادلانه هستند، قهوه ای سیاه و سفید اگر پوست شما بسیار سیاه و سفید، سینه بند شکلات، یا یک سینه بند هلو، هر آنچه که نزدیک به رنگ پوست خود را است، در یک طراحی ساده است که بر روی پوست شما از بین می رود ..

# 3 امکان استفاده از تطبیق پذیری از پستان بند تبدیل

اگر می خواهید حمایت تسمه در سینه بند خود را ارائه دهد در زیر لباس حزب خود، یک سینه بند با بند قابل جابجایی است. سینه بند تبدیل است که می تواند عملا با هر لباس پوشیده می تواند ایده آل. نه فقط لباس حزب خود را. اگر شما به پوشیدن یک لباس با یک Criss صلیب تماس، به سادگی تنظیم تسمه سینه بند خود را، بنابراین شما یک شعبده سینه بند صلیب است که به شما می دهد پشتیبانی کامل شما می خواهید، در حالی که پنهان تسمه زیر لباس خود را دریافت کنید. اگر می خواهید به پوشیدن بالای طناب چوبه دار، و سپس تنظیم سینه بند درآمده است.

# 4 برو نامزدی

چه چیزی شما را می پوشند که آن را به یک لباس نامزدی می آید؟ شما می توانید braless بروید، و خطر تضعیف شده. سینه افتادگی هستند سکسی نیست. شما می توانید یک سینه بند بسیار باهوش است که هیچ پشتیبانی در تماس لازم نیست بپوشند. سینه بند نامزدی را فریب انجام دهد.

# 5 افزایش رخ خود را

در نهایت، اگر شما می خواهید برای نشان دادن برش اضافی در لباس رخ آشکار است که در آن شما سینه بند می آید در واقعا مفید است. فقط یک سینه بند تا لباس. متناوبا، شما می تواند در یک جوراب، دستمال کاغذی و یا حتی یک پد شانه به سینه بند به طور منظم خود چیزهای برای دریافت رخ شما می خواهید.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸ قبل از ظهر، ۱۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر